Başkandan Mesaj

2010 yılında genç bir mimar  olarak mobilya dünyasına attığım adım, aynı zamanda bugünkü
EYD BLUM MUTFAK’ ın başlangıcı idi. Bugün, bütün takım arkadaşlarımızla ilk günkü heyecan ve hırsla, birlikteliğin ve aklı kullanmanın avantajı ile yolumuza devam ediyoruz. Bugüne kadar mobilya sektörünün muhtelif branşlarında iki  milyon m² nin üzerinde imalat yaptık. İleri teknolojileri takip etmemiz uzman proje yöneticilerimiz ve üniversitelerimizin değerli öğretim görevlileri ile işbirliğimiz

EYD BLUM MUTFAK ‘ı sektöründe farklı bir konuma getirmiştir.
Araştırmacı ve yenilikçi ruhumuz, yapmış olduğumuz gerek sanayi yapılarında, gerekse iç yapı farklılığımızı ortaya çıkarmıştır. Daima yapmış olduğumuz işin arkasında olmamız ve müşteri memnuniyetini sağlamamız  EYD BLUM MUTFAK ‘ı bu günlere taşımıştır.

Planlarımızı uzun vadeli yapıyoruz ve yarattığımız değerlerin farkındayız. Bundandır ki,  EYD BLUM MUTFAK  2015 yılında hız verdiği kurumsal yapılanma ile projelerinde yarattığı kaliteli ve ekonomik  çözümlerle  onlarca fabrika ve diğer iç yapı uygulamalarında  işverenlerimizin beklentilerini gözeterek kurum kültürlerine uygun prensip ve kalitesini  gözetmiştir.

İşbirliği gerçekleştirdiği kuruluşların her birinin kendi alanında Dünya’nın önde gelen isimleri arasında yer alması ve bu kurumlarla sürdürülebilir istikrarı ,  EYD BLUM MUTFAK ‘ın  üzerinde hassasiyetle durduğu bir konudur.
Mutlu ve sağlıklı bir hayat sürmenizi diler, sevgi saygılarımı sunarım.

Emre TEKİNER

Yönetim Kurulu Başkanı